Podovi i keramičarski radovi
podovi, podne obolge, laminati, parketi, skidanje i polaganje pločica
Keramičarske usluge Sapina Doca
Trebam majstora za silikoniranje u WC-u rubova na kojima je epoksi pod a na zidovima pločice. Tražim ponudu za sljedeće radove: strojno žbukanje stropa i zidova cc 350 m2, estrih cc 140 m2, postavljanje keramike cc 80 m2. Molim ponudu za polaganje keramičkih pločica na dva balkona (18 m2) i na malu vrtnu terasu (20 m2), ukupna kvadratura površine je cca 40 m2. S obzirom da su sve podloge betonske, prije polaganja pločica potrebno ih je urediti i pripremiti podlogu za postavljanje pločica: na terasu staviti armiranu deku, a balkone ožbukati s donje strane. U privitku dostavljam fotografije balkona i terase. Radimo renovaciju u stanu te tražimo usluge:
- Rušenja i odvoza zida oblika "L", kraće strane duljine 180 cm, a dulje 280 cm. Visina je 263 cm, a debljina cca 10 cm. U kraćoj strani su vrata,
- Pomicanja vodovodnih instalacija za cca 250 cm,
- Spuštanja dijela stropa površine cca 25 m² s pripremom za LED traku duljine cca 19 m,
- Uklanjanje podnih pločica (6 m²),
- Montiranje novih podnih (6 m²) i zidnih (1 m²) pločica.
Fotografije i nacrte mogu poslati na WhatsApp ili e-mail adresu.
Zainteresirani smo ako radite jednu ili više navedenih usluga. Za sve dodatne upite slobodno se javite na e-mail, WhatsApp ili pozivom na broj. Ukoliko Vam se ne mogu javiti, nazvat ću vas povratno nakon 17 sati. Trebam ponudu za građevinske radove izrade hidroizolacije sa glazurom i nakon toga bi postavio pločice na površini od 50 m2 ploče na garaži, koja se ujedno koristi kao terasa. Uređenje okućnice i građevinski radovi:
- napraviti pripremu i škarpu duljine cca 30 m visine 0.6 m
- ukloniti staru škarpu i napraviti novu duljine 9 m visine od 0.5 - 1,5 m
- ukloniti postoječu drvenu nadstrešnicu
- napraviti podlogu i asfalt površine cca 40 m2 + 40 m2 kamene ploče
- ponovo izgraditi nadstrešnicu (drvenu) pokrov crijep površine cca 100 m2 (3 strane) - nadstrešnica za automobile
Keramičarski radovi:
- popločiti stepenice ispred kuće i prilaz ulaznim vratima cca 15 m2
- popločiti balkone 3k om. cca 25 m2 Kada treba obnovu i silikoniranje rubova uz pločice. Bjele je boje i vidljiva su oštećenja na dnu gdje se pokazuju i zarhrđali djelovi oko otvora slivnika.
Keramičarske usluge cijena Sapina Doca, cijena keramičarskih usluga Sapina Doca, cijena keramičarskih usluga po kvadratu Sapina Doca, keramičarske usluge cijena po m2 Sapina Doca
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom