Podovi i keramičarski radovi
podovi, podne obolge, laminati, parketi, skidanje i polaganje pločica
Postavljanje keramike Visovi
Trebam postaviti hidroizolaciju, glazuru i pločice na terasu 40 m2. Također trebam posložiti žlijeb od 1 m na krovištu kuće. Trebam ponudu majstora za trganje starih pločica, hidroizolacija i postavljanje novih pločica na polukružni balkon. Trebam ponudu za postavljanje hidroizolacije i keramičkih pločica. Imam terasu od 70 m2, treba napraviti hidroizolaciju i postaviti keramiku. Trebam ponudu za zamjenu podova, napraviti stepenice za gornju etažu, kompletna obnova kupaonice, zamjena 3 prozora, zamjena vodovodnih i odvodnih instalacija, kompletno ličenje. Trebam ponudu keramičara za postavljanje zidnih i podnih pločica. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Molimo ponudu za postavljanje 3 m2 pločica na balkon.
Postavljanje keramike cijena Visovi, cijena postavljanja keramike Visovi, postavljanje keramike cijena po kvadratu Visovi, postavljanje keramike cijena po m2 Visovi
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom