Podovi i keramičarski radovi
podovi, podne obolge, laminati, parketi, skidanje i polaganje pločica
Postavljanje pločica u kupaonici i WCu Branjin Vrh
Trebam ponudu za postavu keramike na stubište sa 4 gazišta na ulazu u kuću. Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica u kupaoni oko 30 m kvadratnih. Zanima me ponuda za kompletnu adaptaciju kupaone od pločica do sanitarija cca 8 kvadrata kao i zamjena parketa s laminatom u cijelom stanu cca 45 kvadrata. Treba mi keramičar za postavit 25 -30 m2 pločica u wc. Trebam keramičara za postavljanje pločica u malu kupaonicu. Postavljanje keramičkih pločica na zid i pod kupaonice. Ukupno cca 20 m2. Trebam strojnu glazuru za dvije prostorije do 30 m2 zatim vanjski ulazni dio stepenica napraviti balkon, u kuhinji poljepiti par kvadrata pločica.
Postavljanje pločica u kupaonici i WCu cijena Branjin Vrh, cijena postavljanja pločica u kupaonici i WCu Branjin Vrh, postavljanje pločica u kupaonici i WCu cijena po kvadratu Branjin Vrh
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom