Podovi i keramičarski radovi
podovi, podne obolge, laminati, parketi, skidanje i polaganje pločica
Postavljanje pločica u kupaonici Cetinovec
Trebam ponudu za građevinske radove;
- izrada AB ploče terase izdignute cca 50 cm iznad zemlje debljine 15 - 16 cm površine 17 m2 na postojećim bočnim zidovima i stopama (zbog otežanog naknadnog izvlačenja podložne oplate, može se razmotriti postavljanje mont gredica s ispunom ukoliko nije velika razlika u cijeni);
-izvođenje betonskih stepenica 100 x 90 cm visine oko 80 cm;
-izvođenje hidroizolacije terase i stepeništa površine oko 26 m2 te cokla uz zid kuće dužine oko 11 m i potrebne visine,
-postavljanje keramičkih pločica (već nabavljene) s coklom na terasu i stepenice - površina oko 26 m2,
-nanošenje teraplasta (ili sličnog) na postojeće bočne zidove terase i nove AB ploče - površina oko 11 m2.
Molim detaljnu ponudu po svakoj navedenoj stavci zasebno. Trebam ponudu za postavljanje pločica, nešto manje od 90 m2 treba postaviti. Dio pločica se postavlja na podu, a drugi dio na zidovima u ženskom i muškom WC-u. Radi se o ugostiteljskom lokalu koji je u obnovi. Majstora trebamo što prije, pošto 1.6. planiramo otvaranje.
U prilogu je specifikacija metraže prostora. Trebam cijenu postave mozaika u bazen od 32 m2. Bazen je izgrađen i hidroizoliran. Dakle, cijena rada keramičara. Trebam majstora za izradu glazure na terasi. Trenutno je na njoj mramor. Stavljali bi pločice. Treba terasu iznivelirati jer na jednom mjestu je kao propala. Ima razlike od 2 - 6 cm. Molim ponude. Adaptacija stare kamene kuće u nizu. Nacrti i izračuni statičara napravljeni. Kući je potrebno: ojačati zidove, jedan zid u potpunosti napraviti novi od betona, krov, betoniranje gusterne, bazena i crne jame (iskopi napravljeni), postavljanje struje, vode, keramike i stolarije (nije uvjet za suradnju).
Imamo smještaj udaljen 50 m od kuće koja se radi no ne spremamo hranu za radnike. Trebali bi adaptirat kupaonu (3 m × 1 m) hodnik (2 m × 1 m) WC (1 m × 1 m). Skidanje starih pločica i postavljanje novih Zanima me cijena? Trebam ponudu za keramičarske radove. Otprilike 60 m2 (apartman - blagovanica, kuhinja, spavaća soba). Radovi bi se izvodili kroz 9. mj. eventualno početak 10. mj.
Postavljanje pločica u kupaonici cijena Cetinovec, cijena postavljanja pločica u kupaonici Cetinovec, postavljanje pločica u kupaonici cijena po kvadratu Cetinovec
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom