Adaptacije i radovi u interijeru
soboslikarski radovi, knauf, spušteni stropovi, gletanje, ličenje, montaža i izrada kamina
Spušteni strop s izolacijom Semeljci
Potrebni su građevinski i zidarski radovi na sanaciji i preuređenju starije kuće. Radi se o sanaciji ploče (deke) na garaži, sanaciji balkona (okapnica) i zidanju ograde od siporeksa na balkonima. U unutrašnjosti je potrebno srušiti 2 zida, proširiti otvore za vrata, postaviti knauf ili žbukanje zidova te izrada glazure na katu. Trebamo okvirnu ponudu za oblaganje knaufom 12.5 unutarnjih zidova. Strop je cca 50 m2 a zidovi oko 55 m2 / visina je 3.30 m. Radite li sa svojim materijalom ili je moguće
da sami kupimo i platimo materijal? Molim cijenu za obje kombinacije. Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebam ponudu za nabavu rigips DuoTech ploča, 50 m2, gradnja započinje idući mjesec. Trebam ponudu za radove sanacije stropa skladišnog prostora u prostorima farmacetuske tvrtke. Molim da mi se hitno javi slobodni majstor za radove.
Radi se o Armstrong pločama. Ventilacijska cijev nape. Napa je već ugrađena, ali je potrebno ugraditi cijev do nape iz ventilacije. Dvije su opcije: 1. Provlačenje cijevi od nape do vanjskog zida zgrade gdje bi se probio novi otvor za ventilaciju. 2. Provlačenje cijevi od nape do već postojeće ventilacije. Potrebno je probiti dva unutarnja zida da se dođe do ventilacije.
U oba slučaja duljina cijevi bi bila oko 5+ metara. Dio cijevi bi prolazio iznad kuhinjskih elemenata (plostnati profil cijevi). Rupa za provući cijev nape već postoji do vrha kuhinjskih elemenata. Ostatak duljine cijevi bi idealno bilo sakriti gips pločama ili nečim drugim. Pošaljem slike i detalje kad se čujemo. Trebam ponudu za spuštanje stropa u jednoj prostoriji, (gletanje, farbanje) cca 16 m2, farbanje sva 4 zida.
Spušteni strop s izolacijom cijena Semeljci, cijena izrade spuštenog stropa s izolacijom Semeljci, spušteni strop s izolacijom cijena po kvadratu Semeljci
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom