Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Zamjena salonit ploča s trapeznim limom Beli Manastir
Trebam ponudu krovopokrivača, komplet krovište sa pokrivanjem limom, ima 100 m2. Trebam ponudu za rušenje stare šupe uz kuću. Potrebna nam je sanacija dijela limenog krova na zgradi. Radi se o površini cca 100 m2, trebamo ponudu. Skidanje postojećih podnih i zidnih pločica u kuhinji te dijela parketa i zamjena s pločicama. Riječ o kuhinji, a površina poda je cca 10 m2. Zidni cokl je također otprilike 10 m. Na zid se pločice ne postavljaju, znači samo pod i cokl. Molim cijenjene ponude. Planirani početak radova bi bio najranije 6. mjesec iduće godine. Skidanje stare šindre i izolacije te postavljanje novog limenog krova prema troškovniku. Molim ponude na mail ili whatsupp (poslati poruku). Trebam ponudu za limarske radove nadstrešnice. Interesira me da li radite krov za auto na parkingu? Sa lijeve strane moga parkinga se nalazi zid za koji se može učvrstiti nadstrešnica za auto. Trebam ponudu za nadstrešnicu. Uklanjanje starog crijepa i krovne konstrukcije, postavljanje istog novog, krov je na dvije vode, kuća je 6 x 10 m, površina cijelog krova oko 120 m2. Cijena cirka sa radom i materijalom.
Zamjena salonit ploča s trapeznim limom cijena Beli Manastir, cijena zamjene salonit ploča s trapeznim limom Beli Manastir, zamjena salonit ploča s trapeznim limom cijena po kvadratu Beli Manastir
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom