Unutarnja i vanjska stolarija
izmjere, dobava i ugradnja prozora i vrata
Idejni projekt uređenja interijera
Trebam uslugu idejnog projekta uređenja interijera na katu obiteljske kuće. Prostor se sastoji od prostorija u jednoj razini te zatvorenoj galeriji iznad.
Trebam ponudu za idejni i glavni projekt za ishodovanje građevinske dozvole za 2 pristupne ceste. Jedna 413,48 m2 i druga 1241,21 m2.
Tražimo tvrtku koja može upravljati cijelim procesom od prenamjene zemljišta do izgradnje. Usluge koje nas zanimaju uključuju: Prekvalifikaciju zemljišta (iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište); Geodetske usluge; Arhitektonsko planiranje i projektiranje; Ishođenje građevinske dozvole i nadzor pri gradnji. Opcionalno: izgradnja, podaci o nekretnini: Stambena zgrada.
Trebam ponudu za projektiranje kuće do 150 m2.
Potrebno mi je dovršenje idejnog projekta (ja sam napravio tlocrt i presjek i položaj u objektu). Glavni projekt: -arhitektura -statika -opcija: elektro -opcija: strojarstvo. S obzirom da se radi o obiteljskoj kući, želio bih da objekt bude prema čl. 4 ZoG: 3.a skupina - građevine za koje se ne utvrđuju posebni uvjet. Objekt je cca 138 m2 bruto površine. Parcela je cca 600 m2. Novogradnja,
Trebao bih projektnu dokumentaciju za gradnju kućice od kontejnera (50 m2)
Zemljište je građevinsko.
Trebam ponudu za idejni projekt i građevinsku dozvolu.
Predstavljam razvojnu grupu zainteresiranu za pokretanje stambenog projekta. Tražimo tvrtku koja može upravljati cijelim procesom od prenamjene zemljišta do izgradnje. Usluge koje nas zanimaju uključuju:
Prekvalifikaciju zemljišta (iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište)
Geodetske usluge i parcelaciju
Arhitektonsko planiranje i projektiranje (3 kata / 6 stanova / ukupna visina 11 m)
Ishođenje građevinske dozvole i komunikacija s lokalnim vlastima
Pravna podrška tijekom cijelog procesa
Opcionalno: izgradnja i upravljanje projektima
Podaci o nekretnini: Stambena zgrada s više stanova.
Lokacija: Ljubač
Zadarska županija