Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
izrada fasade, zamjena limarije
izrada fasade cca 2000 m2, stambena zgrada 20 stanova, prizemlje + 4, obavezna uporaba skele, promjena limarije, zamjena stolarije.
Tražim majstora limara za krpanje lima na manjem krovu.
Trebao bih majstore za krov koji se bave ugradnjom panela na krov a potrebna je i izmjena žljebnjaka na stambenom bloku od 5 katova, treba mi pod hitno informativna ponuda za isto.
Tražimo tvrtku koja bi zamijenila stari limeni krov sa sendvič panelima, objekt je montažna prizemnica, detalji mailom.
Trebam majstora za opšav na limenom krovu. Planiram maknuti postojeći dimnjak, pa bi tu rupu trebalo zakrpati limom i napraviti opšav za novi dimnjak.
Potreban je popravak fasade - manje od 1 m². Ne treba skela. Radi se o kutu tvornice pri zemlji.
Trebam ponudu za fasadu na većoj kući (prizemlje + 3 kata). Molim da me kontaktirate mailom da vam pošaljem elaborat kuće da vidite površinu i ostalo potrebito.
Molim najpovoljniju ponudu za valoviti (sinusni) fasadni lim, visine vala 40 - 50 mm ili približnu visinu vala. Površina 250 m2, RAL 7016.
Lokacija: Rabac
Istarska županija