Brzo do majstora

Slični upiti

Bravarski i limarski radovi

Bravarski i limarski radovi

Bravarija, građevinska limarija, sve vrste inox proizvoda, metalne konstrukcije i sl.

Izrada i montaža krovne odvodnje i okapnih klupica

2.1.1. Izrada i montaža visećeg oluka krovnih ploha - kosi krov od pocinčanog plastificiranog lima d = 0,55 mm, RAL 9010 (boja - bijela), polukružnog presjeka Ø 100 mm, lim r. š. cca 30 cm. U jediničnu cijenu uključiti sav potreban pričvrsni materijal. Obračun po m kompletnih radova. m1 10,00
2.1.2. Izrada i montaža vertikalnih odvodnih cijevi Ø 75 mm od pocinčanog plastificiranog lima d = 0,55 mm, RAL 9010 (bijela boja). Vertikale su o zid pričvršćene pocinčanim obujmicama na razmaku od cca 2.00 m. U cijeni je uključena izrada i postava limarije, sve potrebne pomoćne konstrukcije i nosači od plosnog željeza, sva učvršćenja, brtvljenje trajnoelastičnim kitom, fazonski komadi i pričvrsne obujmice. Obračun po m1 vertikale. m1 65,00
2.1.3. Dobava, izrada i montaža kotlića za prihvat oborinske odvodnje iz horizontalnih površina ravnog krova, izrađena od pocinčanog plastificiranog lima d = 0,55 mm, RAL 9010 (bijela boja). Obračun po komadu. kom 2,00
2.1.3. Dobava i ugradnja okapnica klupčica na zidovima ravnog krova od pocinčanog plastificiranog lima d = 0,55 mm, RAL 9010 (bijela boja). rš. cca 50 cm m1 83,00


Tražim majstora limara za krpanje lima na manjem krovu.

U izgradnji sam obiteljske kuće, kuća je sa ravnim prohodnim krovom. Upravo sam u fazi postavljanja zatvora i tražim opcije za ravni prohodni krov. Krov je 133 kvadrata sa okolnim zidovim od 1.4 m visine.

U kući prizemnici trebam renoviranje prostorije 18 m2, dijela tavana i dimnjak. Manji požar (iz dimnjaka) je zahvatio dio tavana, te napravio štetu na dimnjaku, tavanskim gredama, stropu, unutrašnjosti prostorije u koju se urušio strop.

Trebao bih majstore za krov koji se bave ugradnjom panela na krov a potrebna je i izmjena žljebnjaka na stambenom bloku od 5 katova, treba mi pod hitno informativna ponuda za isto.

Tražimo tvrtku koja bi zamijenila stari limeni krov sa sendvič panelima, objekt je montažna prizemnica, detalji mailom.

Stan je visoko potkrovlje u stambenoj zgradi od 3 kata i 13 stanova. Treći kat su stanovi (3 stana na katu) visoko potkrovlje. Pojavile su se mokre fleke na zidu na kojem je dimnjak, trebam majstora za pregled i popravak curenja.

Trebam majstora za poravak krova koji curi, na krovu je crijep.

Lokacija: Primošten

Šibensko-kninska županija

kontaktni podaci klijenta